تازه‌های خورشید

موفقیتی جدید در کلاس تجارت الکترونیک

دوره‌ی سوم کلاس تجارت الکترونیک (زمستان ۹۱) به پایان رسید. در این دوره‌، دانشجویان با مشارکت خوب و فعال خود توانستند رکورد فارغ‌التحصیلی از دوره‌‌های مدرسه را شکسته و با ۲۰ نفر فارغ‌التحصیل از میان ۳۰ دانشجوی حاضر در دروه، بالاترین رکورد فارغ‌التحصیلی از دوره‌های مدرسه خورشید را برای این دوره ثبت کنند.
دانشجویان این دوره توانستند با استفاده از مطالب درسی و راهنمایی‌های تسهیلگر دوره و نظرات دیگر همکلاسی‌های خود، قدم‌های عملی خوبی در شروع یا توسعه‌ی کسب و کار خود بردارند.

زهرا از فارغ‌التحصیلان دوره با اشاره به این‌که در شروع کسب کسب و کارش با مواجهه با مشکلات اعتماد به نفسش را از دست داده بود می‌گوید: «... با ادامه کلاس و گسترش اطلاعات جانبی نه تنها اعتماد به نفسم را به دست آوردم حتی مصمم‌تر هم شدم و آن‌ را عمق دادم. این برایم بسیار خوشایند بود. مخصوصا آنکه اطلاعات دریافتی‌ام را به اعضای تیم پروژه که آن‌ها هم خانم هستند انتقال دادم و تیم قوی‌تر شد.عالی بود».

زهره، از دیگر فارغ‌التحصیلان دوره می‌گوید: «احساس می‌کردم نمی‌توانم خودم کارهای مربوط به ارتباط با تامین کننده‌ها را انجام دهم اما با راهنمایی تسهیلگر دوره احساس بهتری پیدا کردم و فهمیدم با برنامه‌ریزی می‌توانم کارم را پیش ببرم و با تامین کننده‌ها مذاکره کنم».

برای این دوستان و همه‌ی خورشیدی‌های عزیز آروزی موفقیت داریم و حضور دانشجویان تازه وارد به محفل فارغ‌التحصیلان را خوش‌آمد می‌گوییم.

نظرات

zhale
zhale:

احسنت و آفرین به شما و این سایت خوبتون. من تازه ثبت نام کردم خیلی مشتاقم یک کار آفرین بشم و دوره های شما را طی کنم .دوره مقدماتی کار آفرینی کی برگزار می شود؟

خورشید خانوم
خورشید خانوم:

ژاله عزیز، سلام
از لطف‌‌ و علاقه‌مندی‌تان به مدرسه خورشید متشکریم.
زمان برگزاری دوره‌ی بعدی کلاس مقدماتی پس از تعیین تقویم آموزشی آن، در صفحه‌ی همان کلاس به اطلاع‌تان خواهد رسید.
امیدواریم که شما نیز جزو شرکت‌ کنندگان دوره‌ی بعدی مدرسه باشید.