تازه‌های خورشید

مختص کارآفرینان زن: فرصتی برای دستیابی به مشاوره راهبردی و سرمایه‌گذاری

بید نتورک (‌BiD Network) سازمانی اروپایی است که از سال ۲۰۰۴ برای رشد اقتصادی پایدار در کشورهای در حال توسعه فعالیت می‌کند. این سازمان باور دارد که این کسب‌وکارهای کوچک و متوسط هستند که اقتصاد کشورها را سرپا نگه می‌دارند و در همین راستا برای رشد هر چه بیشتر این کسب‌وکارها می‌کوشد. خدماتی که بید نتورک به کارآفرینان ارائه می‌کند شامل رقابت طرح‌‌ کسب و کار، مشاوره راهبردی، وصل کردن کارآفرین به سرمایه‌گذاران، شبکه‌سازی با دیگر کارآفرینان و مهارت‌آموزی می‌شود.

بید نتورک در سال ۲۰۱۴ برای بار پنجم رقابتی مختص زنان کارآفرین کشورهای در حال توسعه را برگزار می‌کند. ۲۰ برنده این رقابت به سفری آموزشی و کاری به هلند دعوت شده و از میان آنها ۵ برنده نهایی انتخاب خواهند شد. همچنین جایزه‌ای ۵۰۰۰ یورویی نصیب نفر اول می‌شود. البته تعداد بسیار بیشتری از زنان شرکت‌کننده از خدماتی مانند مشاوره راهبردی و معارفه به سرمایه‌گذاران بالقوه بهره خواهند برد.

برای شرکت در این رقابت، طرح کسب‌وکارتان را باید تا ۱ ژوئن ۲۰۱۴ (۱۱ خرداد ۹۳) به بید نتورک ارسال کنید. البته برای استفاده از مشاوره راهبردی با هدف اصلاح و تکمیل طرح کسب‌وکار، طرح اولیه باید تا ۱ مارس (۱۰ اسفند) تحویل داده شده باشد.
بعد از ارسال طرح:
۱. ۳۰ جولای (۸ مرداد): اعلام نتایج
۲. پاییز ۹۳: برگزاری مراسم اهدای جوایز

شرایط شرکت در رقابت:
۱. طرح کسب‌وکار باید برای یک نهاد انتفاعی باشد.
۲. نیاز مالی طرح در ۳ سال آینده باید بین ۱۰ هزار دلار و ۱ میلیون دلار باشد.
۳. کسب‌وکار مورد نظر باید از تاثیرگذاری اجتماعی یا محیط زیستی برخوردار باشد.
۴. کسب‌وکار باید در یکی از کشورهای در حال توسعه واقع باشد.

برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کرده یا با info@bidx.net تماس بگیرید. این متن با دریافت اطلاعات بیشتر ازBiD Network تکمیل خواهد شد.

برای ارسال نظر ثبت‌نام کنید یا با نام کاربری‌‌تان وارد شوید