تازه‌های خورشید

دومین دوره «استراتژی‌های بازاریابی» مدرسه خورشید در راه است

ثبت نام دومین دوره آنلاین و رایگان «استراتژی‌های بازاریابی» مدرسه کارآفرینی خورشید آغاز شده است. اولین دوره بازاریابی مدرسه خورشید در زمستان ۸۹ برگزار شد.

در این دوره بیش از ۳۰ دانشجو از میان علاقه‌مندان برای شرکت در دوره انتخاب شدند که از این تعداد ۱۲ دانشجو موفق شدند دوره را با موفقیت پشت سر بگذارند و گواهینامه پایان دوره مدرسه خورشید را دریافت کنند.

در پایان این دوره سه نفر از میان فارغ‌التحصیلان برای شرکت در کنفرانس زنان کارآفرین کشورهای اسلامی به کوالالامپور مالزی سفر کردند.

دومین دوره استراتژی‌های بازاریابی در شش هفته برگزار خواهد شد و در هر هفته شامل متن درسی، مثال‌های واقعی و بحث‌های گروهی درباره‌ آن‌ها، چت هفتگی برای بهبود شیوه‌های بازاریابی تحت نظر تسهیلگران باتجربه خواهد بود. مهلت ثبت‌نام تا ۲۶ مهرماه است و ۹ آبان اولین روز این کلاس خواهد بود. اگر تاکنون برای ثبت‌نام اقدام نکرده‌اید،فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید.

همچنین اگر کسانی را می‌شناسید که کسب و کارشان را آغاز کرده‌اند و به دنبال گسترش و رونق‌بخشی به آن هستند این دوره را به ایشان معرفی کنید.

نظرات

elham_s
elham_s:

سلام و خسته نباشید. من و پرستو و آزاده در سال 1389 به مالزی سفرکردیم. یعنی همین سه نفری که شما در این جا اعلام کردید و تقریبا هرشب یکی از ما سفرنامه مالزی را مینوشت. اما متاسفانه در سفرنامه های مالزی نوشته های ما که رتبه های اول تا سوم را کسب کردیم، گذاشته نشده است :(