تازه‌های خورشید

خبرهای خوش خورشیدی‌ها از مالزی

کنفرانس زنان در عرصه کسب و کار، دهم تا هجدهم مهرماه ۱۳۹۰ در کوالالامپور مالزی برگزار شد. ۵ نفر از فارغ‌التحصیلان خورشید در این کنفرانس که توسط سازمان اقتصادی کشورهای اسلامی تدارک دیده شده بود، شرکت کردند.

مفتخریم اعلام کنیم که این عزیزان با دست پر از این سفر برگشتند و گفتنی‌های بسیاری برای همه خورشیدی‌ها با خودشان هدیه آورده‌اند. بهره‌مندی از کلاس‌ها، تبادلات فرهنگی و ایجاد شبکه ارتباطی از دستاوردهای این دوستان است.

خبر بسیار خوشحال کننده اینکه طرح تجاری گروهی که افسانه خانم عزیز در آن عضو بودند به عنوان طرح برتر کنفرانس انتخاب شد.

این موفقیت را به افسانه خانم عزیز و همه هم‌گروهی‌هایش تبریک می‌گوییم و امیدواریم انگیزه و آغازی باشد برای موفقیت‌های بعدی.

در ضمن طرح تجاری گروهی که عارفه و ساناز عزیز در آن عضو بودند به عنوان سومین طرح برتر شناخته شد. ضمن عرض تبریک برای کسب این موفقیت، برایشان موفقیت‌های روزافزون آرزومندیم.

در کنار کسب این افتخارات، دیدوبازدید، خرید و معرفی سوغاتی‌های ایرانی به شرکت‌کنندگان دیگر کشورها از دیگر جاذبه‌های این سفر بوده است.

خورشیدی‌های شرکت‌کننده در این کنفرانس قبل از سفر دغدغه‌هایشان، و در طول سفر تجربه‌هایشان را با همه خورشیدی‌ها در گروه «از مالزی چه خبر» به اشتراک گذاشته‌اند. از همه شما دعوت می‌کنیم به این نوشته‌ها سر بزنید و در این تجربه به یادماندنی شریک شوید.

برای ارسال نظر ثبت‌نام کنید یا با نام کاربری‌‌تان وارد شوید