وبلاگ

چقدر صداقت دارید؟

سما
سما:
خانم ثانی ۱۴ سال پیش شرکتشون را از صفر دوباره احیا کردند و در این بین ستون و تکیه گاه محکمی هم برای خانواده بودند و دلگرمی خوبی برای همسر محترمشون.

سلام
دیدار این دفعه خورشید هم برگزار شد که من همین اول کاری عذرخواهی می کنم دیر رسیدم. ایندفعه مامان جانم کمی تا قسمتی همراهی نکردند که سبب تاخیر شد. البته با برنامه ریزی بهتر میشد که نشه. بازم ببخشید.
جلسه با حضور فرانک عزیز و خانم ها خطیبی و فرزانه و دو نفر که قصد آشنایی با خورشید را داشتند و من ادامه پیدا کرد.
خانم جلیل ثانی شخصیت کمیابی هستند. شما هر ذهنیتی از یک فرد صادق دارید با یه جلسه دیدار ایشون می بینید که این خانم واقعی تر و پررنگ تر هستند. اینقدر که راحت از کارشون زندگی شخصیشون و اشتباهات و شکست هاشون صحبت کردند، فرصت بی نظیری در اختیار ما قرار دادند برای یادگیری. و ما آزادانه برداشت خودمون را داشتیم. من به شخصه برای کارم نیروی مثبت و زیادی گرفتم. و به عینه دیدم که تو این کشور عاشق کتاب هنوز هست و میشه با آگاهی از وجود این افراد رفت و روبه جلو حرکت کرد.
خانم ثانی ۱۴ سال پیش شرکتشون را از صفر دوباره احیا کردند و در این بین ستون و تکیه گاه محکمی هم برای خانواده بودند و دلگرمی خوبی برای همسر محترمشون. ایشون معتقدند زن ها هنوز که هنوزه باید سنتی باشند چون زن ایرونی هستند و گاهی جلو و گاهی عقب. شاید این هوش و شعوره که باعث پابرجایی خانواده با وجود تمام مشکلاته. ایشون تو زندگی شخصیشون خدا را همیشه در کنارشون داشته اند و معتقدند توکل در هر کاری به خصوص تجارت یه نیروی مضاعف به انسان میده که داشتنش یه فرصت و نداشتنش یه ضعف بزرگه.
من اولین باری بود که دوست نداشتم از پیش یه نفر برم و دوست داشتم جلسه ساعت ها ادامه داشته باشه و ایشون برای ما صحبت کنند.
همیشه از خورشید خانم تشکر کردم ولی تشکر ایندفعه صداقتی به همراه داره که از خانم زهرا جلیل ثانی یادش گرفتم.
ممنونم خورشید خانم برای همه فرصت های خوبی که در اختیار ما قرار می دید.

نظرات

خورشید خانوم
خورشید خانوم:

سما جان،

از ارسال این گزارش بسیار زیبا متشکریم و خوشحالیم که این دیدار برای شما آموختنی های زیادی به همراه داشته.

موفق باشین
خورشید خانم