وبلاگ

قدم به قدم با ایستگاه کتاب و قهوه شعبه خانه فرهنگ حورا

سما
سما:

سلام
خیلی جالبه که سالها آرزویی را در سر بپرورونی و بعد بتونی عملیش کنی هرچند کوچک هرچند سخت و طاقت فرسا ولی بازهم به کاری مشغولی که به اون علاقه قلبی داری .
کارو کسب من در پارک بهشت مادران دوهفته ایه که با دو میز کوچک شروع شده با این که میزا کوچیکه و فروشگاهی در کار نیست ولی من فضایی را که هر روز درش فعالم دوست دارم کلا کتابها من و سر ذوق میارن حتی بیشتر از طلا چون خانوما از طلا هیچوقت نمیگذرن ولی من همیشه دوست دارم هدیه کتاب بگیرم بخصوص رمان
القصه که ماههای اول چقدر سخته چه برسه به اینکه هنوز به ماه نرسیده باشی فعلا همه تمرکزم را گذاشتم که خشت اول را راست بگذارم که یوقت بخودم نیام ببینم تا ثریا دیوار کج رفته از پیشنهادات خوبتون استقبال می کنم .
آدرس ما :اتوبان حقانی پارک بهشت مادران جنب خانه فرهنگ حورا ایستگاه کتاب و قهوه - ساعت کار 10صبح تا 5 بعدازظهر

نظرات

نارنج
نارنج:

سما جان،
شروع هیچ کاری آسون نیست. مطمئنم که نتیجه ای که در ۱-۲ سال آینده می بینی به همه این سختی ها می ارزه.

من حتما به کسانی که در تهران می شناسم میگم که به ایستگاهت سر بزنند. امیدوارم که دوستان دیگه هم با تبلیغاتشون از ایستگاه کتاب و قهوه حمایت کنن.

سما
سما:

ممنونم نارنج خانومی دلگرمی دوستان قوت قلبه

نارنج
نارنج:

در ضمن من فکر می کنم این که میگن خانم ها از طلا نمی گذرن یک کلیشه تو خالیه که برای سطحی جلوه دادن خانم ها به کار رفته. هر کسی اولویت های خودشو توی زندگی داره. چه مرد، چه زن. اگر جنسیت آدم ها اولویت هاشون رو تعیین می کرد که در کل ۲ نوع آدم در دنیا وجود داشت!

bakhtiari
bakhtiari:

سلام سما خانم گل و پرانرژی,اولاً تشکر فراوان بخاطر زحمتهایی که بهت دادیم روز خوب وبه یادماندی بود,دوم اینکه مطمئنا همه سختی ها به آسانی تبدیل میشه, با پشتکار وانرژی که در شما وجود داره و عشق وعلاقه ای که به کارت داری , منتظر باش واسه مشتریهایی که برات بفرستم.

خورشید خانوم
خورشید خانوم:

سمای عزیز
پشتکار و خلاقیتت را تحسین می کنیم. همین که این قدم بزرگ را برداشته ای برای ما موجب افتخار است. امیدواریم که خورشید بتواند در گامهای بعدی هم همراهت باشد.
با آرزوی موفقیت تو و خورشیدی های دیگر

سما
سما:

خوب اینروزها خیلی داره سخت میگذره ساعتها به سرعت در گذرن و صبح سریع شب میشه باید برای همه چی برنامه داشت امیدوارم بتونم ادامه بدم .
ولی یه خبر خوشحال کننده برای خودم اینه که با امور بانوان شهرداری منطقه هماهنگ کردم و قول همکاری برای گرفتن یک جای ثابت گرفتم تازه اگر خدا بخواد و عملی بشه امکان داره بتونم کتابخانه پارک را زیر نظر شهرداری تاسیس کنم البته این کمی دوره ولی نزدیکش گرفتن مکان ثابته الان چیزی که مهمه اینه که چرا مردم ما اینقدر کم به کتاب اهمیت میدن ؟!

maryamaneh
maryamaneh:

سلام سما جان، تبریک می گم که کاری رو که دوست داشتی داری انجام می دی، امیدوارم بتونی با روحیه خوب و محکم مراحل اولیه کار رو پشت سر بذاری و موفق بشی.

mashahsavar
mashahsavar:

ساعات كارش كمه، سايت براي كسب و كارت يادت نره ، نمي دونم فضاي كارت چطوريه؟ اما محصولات جانبي يادت نره، مثل صنايع دستي، و چيزهايي كه مي تونه به خانم ها مربوط بشه ، چيزاي تزئيني
منوت خيلي محدوده
لوگو براي كسب و كارت طراحي كن چيزايي مثل ليوان با آرم لوگوت و از اين چيزا به عنوان هديه
اسنك يا همان ميان وعده ساندويچ هاي كوچولويي كه مي توني با ساندويچ ميكر درست كني و آب ميوه هاي طبيعي
جايي براي بچه ها در نظر داري يا محصولي كه به اونا مربوط بشه چون مشترياي تو مادرها هم هستن حتما
شايد توي توسعه نظرات ام بدردت بخورن
دوست دارم بيام و فضاي كارت رو از نزديك ببينم
در آخر آرزوهاي خوب نازنين